16512

درباره ما

فروشگاه اینترنتی زیبا آفرینش 

با نشانی

     www.zibafarinesh.ir 

 ارائه کننده  محصولات شرکت اوریفلیم سوئد می باشد شرکتی که دارای سابقه بیش از 50 سال است و با کسب افتخارات فراوان ، دومین برند تولید کننده محصولات «بهداشتی و آرایشی » شامل محصولات مراقبت از پوست و مو ، عطرهای با کیفیت و متنوع  و محصولات آرایشی بر پایه مواد گیاهی و ارگانیک در دنیاست . همچنین «محصولات ولنس » یا مکمل های غذایی  بسیار با کیفیت که دارای ا استاندارد هایی معتبر اروپایی است را ارائه می کند.

شرکت اوریفلیم سوئد را دو برادر سوئدی و دوستشان در سال 1967 در استکهلم پایتخت سوئد تاسیس کردند. این شرکت کارش را با تولید محصولاتی برای مراقبت از پوست بر پایه گیاهان آغاز کرد و اکنون با محصولات بسیار متنوعی در بیش از 60  کشور دنیا دفتر فروش دارد و هزاران کارمند و میلیون ها همکار و مشاور در دنیا دارد. 

شرکت اوریفلیم در ایران دفتر فروش ندارد و من از دفتر فروش اوریفلیم در کشورهای همسایه مانند ترکیه و ارمنستان محصولات بسیار با کیفیت و کم نظیر این شرکت رو تهیه می کنم و در اختیار هم میهنان عزیز قرار می دهم.

اگر تجربه ای از محصولات اوریفلیم ندارید توصیه می کنم از یک محصول شروع کنید بدون تردید طرفدار همیشگی آن خواهید شد ؛ میزان رضایت از محصولات اوریفلیم بیشتر از 85% است..