16512

فرصت شغلی

فرصت شغلی ؛ کار با شرکت اوریفلیم سوئد

 

شرکت اوریفلیم هر سال بیش از صد میلیون کاتالوگ در سراسر دنیا و به بیش از 35 زبان زنده دنیا ارائه می کند و در اختیار همکاران خودش قرار می دهد تا محصولات( شامل :  مکمل های غذای – عطر - محصولات مراقبت از پوست و مو – محصولات آرایشی و بهداشتی – اکسسوری ) را  به مردم معرفی کنند.

در هر کاتالوگ یک سری از محصولات با تخفیف ارائه می شه قیمت هر محصول در کاتالوگ ها ی مختلف متفاوت است و ممکن است یک محصول در یک کاتالوگ 30 درصد و همان محصول در کاتالوگ بعدی 50 درصد تخفیف داشته باشد و یا حتی بدون تخفیف ارائه شود.

شرکت معمولا هر ماه محصولات جدیدی را تولید و به کاتالوگ اضافه می کند.

اینکه در هر کاتالوگ چه محصولاتی ارائه شود و چند درصد تخفیف داشته باشد به انتخاب شرکت است.

 شناخت محصولات برای معرفی به دیگران برای یک مشاور ]یا همکار[ شرکت اوریفلیم لازمه ی موفقیت در این  کار هست.

ما با دفتر فروش شرکت اوریفلیم واقع در ترکیه شهر استانبول همکاری می کنیم .

باید بدانیم که هر محصول شرکت امتیازی دارد هر امتیاز معادل 2 تا 5 لیر است که هنگام خرید از سایت جلوی محصول نشان داده می شود و در انتها جمع می شود و مجموع امتیاز ما را نشان می دهد.

 

 

چطور از اوریفلیم کسب درآمد کنیم؟

 

به 4 روش می توان از شرکت اوریفلیم کسب درآمد کرد :

  • مشاور یا همان همکار فروش محصولات شرکت می شوید و محصولات را از شرکت خریداری و به مشتری می فروشید. و از این فروش مستقیم سود کسب می کنید . شرکت به شما 23% تخفیف می دهد.
  • تخفیف شرکت به شما بر اساس حجم خریدتان خواهد بود ، هر چه حجم خریدتان بالاتر باشد از تخفیف بیشتری برخوردار خواهید شد و با فروش محصولات ، سود بیشتری کسب خواهید کرد.

 

 

  • شما یک تیم یا مجموعه ای از همکاران را درست می کنید؛ به این صورت که همکاران جدیدی را به کار با شرکت معرفی می کنید و آنها را با روش کار و همچنین محصولات شرکت اوریفلیم آشنا می کنید و به نوعی اشتغالزایی می کنید. شما با تشکیل تیم همکاران از تخفیف (ایسکونت) بیشتری روی محصولاتی که از شرکت خریداری کرده اید دریافت می کنید؛ ( البته هیچ سودی از همکاران جدید کم نمیشه بلکه شرکت خودش به شما تخفیف بیشتری می ده و در واقع شما را در سودی که از فروش محصولات به تیم شما دارد، شریک می کند ) وشما  کم کم و با دعوت افراد بیشتری به تیم خود از شرکت حقوق دریافت خواهید کرد. در صورتی که به سطح 24% برسید شرکت اوریفلیم هر ماه که این سطح یا رده را حفظ کنید  به شما 3900(لیر ترکیه) تخفیف می دهد، در صورتیکه در ترکیه حساب بانکی داشته باشید به حساب شما واریز می شود و در غیر اینصورت می توانید معادل 3900 لیر از شرکت محصول دریافت کنید .
  • زمانی که شما برای 6 ماه در یک سال میلادی بتوانید به سطح 24% برسید و امتیازی بیش از 10.000 امتیاز کسب کنید پاداش حداقل 5000 لیری نیز از طرف اوریف لیم جهت قدر دانی از تلاش و زحمات شما برای آموزش و مدیریت گروه فروش فعالی که تشکیل داده اید به شما اهدا خواهد شد. همچنین هر کدام از اعضای سازمان فروش شما هم که بتواند چنین رده ای را کسب نماید به ایشان نیز چنین پاداشی تعلق خواهد گرفت. و این آغاز پاداش های اوریف لیم است... هچنین آغاز سفرهای خارجی برای شرکت در سمینارهای شرکت اوریفلیم که در کشورهای مختلف و با هزینه شرکت برگزار می شود.

 

نکته مهم : تشکیل تیم کاملا اختیاری است و شرکت اوریفلیم مانند شرکت هایی نیست که به سود رسیدن ما را به جذب افراد جدید مشروط کند .

در صورتی که مایل باشیم تیم تشکیل دهیم و مجموعه سازی کنیم ؛ شرکت براساس تلاش ما برای تیم سازی برایمان  امتیازاتی قائل می شود و درآمد بیشتری خواهیم داشت.

 

 

 

 

 

                                فروشگاه اینترنتی زیبا آفرینش